Відділення греко-римської боротьби: підсумки року

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Боротьба греко-римська > Відділення греко-римської боротьби: підсумки року
Підбиваємо підсумки року на відділеннях спорту Олімпійського фахового коледжу. Сьогодні у фокусі нашої уваги – греко-римська боротьба.
“Класики” ОФКІП займалися й змагалися як в Україні, так і за кордоном. Група учнів провела кілька навчально-тренувальних зборів в Угорщині, звідки виїжджала на змагання в тому числі в інші країни. Так, на Міжнародному турнірі в місті Дороге друге місце посів Денис Ковшун, бронзовими призерами стали Володимир Марченко, Станіслав Солопко, Єгор Легкий і Марко Чернишов.
Згодом Ковшун і Марченко здобули треті місця на відбірному турнірі чемпіонату Європи в Таллінні, а в Дунакесі вибороли, відповідно, “срібло” й бронзу”. На цьому угорському турнірі Слопко був другим, а Чернишов і Олаксендр Бударєв посіли треті місця.
Бронзові медалі в активі й Микити Прокопова та Романа Берника, які відзначилися у відборі на Євро в Капошварі.
На турнірі в Словачині – “срібло” в активі Прокопова, Берника й Олексія Шахова, а Марченко паралельним курсом переміг на змаганнях у Нідерландах та став срібним призером в Угорщині.
Крім цього, Бударєв і Єгор Легкий займали на міжнародних турнірах п’яті місця.
На внутрішній арені найкращі результати продемонстрував Денис Ковшун (вагова категорія 60 кг). На чемпіонаті України в Тернополі (U-17) він став чемпіоном. На тих же змаганнях Володимир Марченко (51 кг) виборов “срібло”, а Станіслав Солопко (80 кг) – “бронзу”. Ще три бронзові медалі чемпіонатів України в активі Євгенія Лупашко (U-16, Черкаси), Владислава Радіо (U-20, Рівне) і Олександра Горбатенко (U-15, Мукачево). Відзначимо також п’яті місця на чемпіонатах України Микити Прокопова (U-15) та Івана Кондрюкова (U-15), сьомими були Олексій Шахов (U-15) і Олександр Бударєв ((U-16), восьмим – Євгеній Лупашко ((U-17).
Ще одну медаль чемпіонату України, срібну, здобув для греко-римлян учень Відділення вільної боротьби Єгор Яшин (U-16).
На відкритих чемпіонатах Києва перемагали Радіо, Антон Краснянський та Іван Хлань. “Срібло” здобував Віктор Козачок, бронзовими призерами ставали Яким Сінний, Артем Левченко та Іван Кожухов.