Футболісти ОФКІП йдуть без втрат у ДЮФЛУ

Шість голів, штанга, поперечина, 8 кутових – такий підсумок тільки перших 30 хвилин гри команди «ОФКІП-Полісся” 2008 року народження з ФК “Чернігів”. В другому турі ДЮФЛУ наша команда зламала гостей в перші ж хвилини, і голи посипалися наче яблука з дерева. Після перерви спротив взагалі припинився – у ворота “Чернігова” залетіло ще 10 м’ячів, загалом – 16. Забивали в грі: Назар Семененко – 7 голів, Нікіта Шевчук- 2, Денис Рибак – 2, Олексій Кучеренко – 2, Давид Микитенко, Платон Кабаненко, Назар Євремов – по 1.
Наша команда йде без втрат і очолює турнірну таблицю групового турніру.

Футболісти 2010 року народження “ОФКІП-”Полісся” в матчі з ФК “Чернігів” виступили в унісон зі старшими хлопцями. Забили, щоправда, менше, але нереалізовані моменти, будемо сподіватися, залишили на наступні ігри. Наша команда повністю домінувала на полі, і забила по три м‘ячі в кожному таймі. Щоправда, одного разу прогавили контратаку і пропустили. Підсумок – 6:1, і ми йдемо без втрат у групі.
Три голи записав на свій рахунок Максим Бобко, два – Тарас Мельник, один – Дмитро Пасічник.