Легкоатлети ОФКІП добре виступили на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети ОФКІП добре виступили на чемпіонаті України

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики в Івано-Франківську серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки і дівчата 2008 р.н. та молодші) маємо ще кілька здобутків. Майже всі спортсмени покращили свої результати, а Іванна Олексюк виграла змагання на 400-метрівці.

У другий день змагань фінішували багатоборці, де учень ОФКІП Ілля Полевик переміг у більшості дисциплін і з чималим відривом від конкурентів здобув золоту нагороду. “Срібло” в стрибках у довжину виграв Максим Карп’юк.

Злата Шаповал, Вікторія Гончаренко, Єльвіра Безпала і Андріана Гирич стали бронзовими призерками в естафеті. У цій дисципліні Надія Козак, Надія Коваль та Іванна Олексюк стали четвертими, зате в особистих стартах до “золота” Олексюк на 400-метрівці, Коваль додала “бронзу” на дистанції 3000 метрів, а Козак показала третій результат у стрибках в довжину.
Бронзові медалі здобули також Данило Вигівський (400 м і естафета) та Ангеліна Шепель в метані диска. Крім того, Владислав Чересленко на 400-метрівці показав п’ятий результат, а Іван Семикін був шостим на 300-метрівці з бар’єрами.