Гравці ОФКІП втратили очки в ДЮФЛУ

“ОФКІП-Полісся” U-15 в центральному матчі 6 туру ДЮФЛУ зустрічалося з «Атлетом», який до сьогоднішньої зустрічі також мав максимум очок. Гра мала визначити одноосібного лідера, але суперники переможця не виявили. В першому таймі хлопці коледжу володіли територіальною перевагу, по перерві гра вирівнялася, команди змарнували по кілька нагод для взяття воріт, а останній шанс футболісти ОФКІП втратили на останніх секундах. Після подачі зі штрафного воротар “Атлета” правильно вибрав позицію і відвів загрозу двічі поспіль – 0:0.
Ми залишаємося лідерами (16 очок), випереджаючи “Атлет” за різницею забитих і пропущених м’ячів.

В свою чергу ”ОФКІП-Полісся” U-17 невдало з’їздила в гості до “Атлета”. Наша команда йшла другою в турнірній таблиці групового турніру, поступаючись очками лише “Лівому берегу”. А в шостому турі обидва лидери поступилися (“Лівий берег” зазнав поразки від чернігівської “Юності” – 2:3), тож тепер від інших конкурентів відокремилися одразу чотири команди – “Юність” і “Лівий берег” – по 15 очок, “Зміна-Оболонь” – 14, “ОФКІП-Полісся” – 12.
В грі з “Атлетом” наші старшокласники володіли територіальною перевагою, впевнено контролювали м’яч, але суперник дуже ефективно використовував контратаки. У двох із них забив м’ячі, тоді як гравці коледжу відповіли одним голом – 2:1 на користь господарів. У нас відзначився Микола Рибчак.