Метальники коледжу блискуче виступили у фіналі Кубку України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Метальники коледжу блискуче виступили у фіналі Кубку України

Фінал Кубку України з легкоатлетичних метань пам’яті Євгена Сюча – засновника техники метания молота з чотирьох обертів – подарувала учням ОФКІП купу позитивних емоцій. Майже в усіх дисциплінах, де брали участь, вони здобували нагороди. Найбільше медалей вибороли метальники молота. Весь п’єдестал зайняли наші 16-річні спортсмени – Костянтин Лисак, Руслан Васканян та Ігор Саволайнен. У дівчат другою стала Ілона Скоченко. У змаганнях U-18 перші місця посіли Вадим Кліщевський і Денис Ткачук у юнаків, та Карина Урожай і Дарина Бугай у дівчат. Валерія Дмитровська не відчула особливої конкуренції в першості U-20, а випускниця Валентина Косів – в U-23.
У штовханні ядра вкотре свою перевагу довели Станіслав Чирва (U-20) і Ангеліна Шепель з Анастасією Касьяненко (U-16). Ангеліна здобула ще одну золоту медаль – в метанні диска. Александер Жиловський (U-23) показав третій результат.
У метанні списа з великою перевагою переміг Ілля Саєвський (U-20), а ось у дівчат у цій віковій категорії боротьба йшла до останньої спроби. Перемогла Валерія Леляк, а Валерія Солошенко стала четвертою.