(044) 513- 98-64
olympiccollegeip@gmail.com

Інформація для вступників у 6-11 класи нашого навчального закладу!

Шановні спортсмени! Наша школа є потужним трампліном для підкорення олімпійських вершин. За підготовку гідної зміни для членів збірних команд України відповідають провідні дитячі наставники, які пліч-о-пліч з методистами забезпечують повноцінний навчально-тренувальний і змагальний процеси.

Інформацію щодо вступу до школи можна отримати за телефонами або заповнити анкету:

Методисти

Білоусова Світлана Валентинівна – 063-422-36-03 (бокс, плавання, синхронне плавання, гімнастика спортивна, хокей, кульова стрільба).

Горбов Сергій Олександрович – 096-772-69-23 (дзюдо, легка атлетика, футбол).

Сторожинська Марина Анатоліївна – 097-521-08-30 (вільна боротьба, греко-римська боротьба, художня гімнастика, велоспорт, веслування академічне, фехтування, а також члени збірних команд України за листами федерацій з видів спорту, в тому числі тих, які не є профільними в нашій школі).

Номери мобільних телефонів відповідальних вчителів за відділення з видів спорту    

Бокс                                   Сурженко Михайло Олексійович      067-548-41-87

Боротьба вільна               Захарук Олександр Валерійович      067-704-91-35

Боротьба гр-римська       Сардарян Алексан Миколайович     067-768-26-46

Велоспорт                       Федорова Ольга Василівна                  093-801-11-37

Веслування академічне Кроль Ігор Анатолійович                     067-502-50-37

Гімнастика спортивна     Стебунов Сергій Анатолійович           099-677-64-04

Гімнастика художня        Фоміна Валерія Юріївна                       050-261-21-47

Дзюдо                              Балаян Карен Амікович                        067-728-35-34

Легка атлетика                Русс Ігор Павлович                                063-078-11-93

Плавання                         Макаренко Володимир Вікторович     067-447-47-00

Плавання синхронне      Вихорєва Олена Юріївна                      098-455-03-17

Стрільба кульова             Бойкова Світлана Анатоліївна             093-670-16-19

Фехтування                      Дмитренко Ганна Борисівна               067-209-30-73

Футбол                              Венгер Євген Володимирович           050-964-39-59

Хокей з шайбою               Кір’ян Вадим Анатолійович                 050-923-13-98