Відділення легкої атлетики

Відділення легкої атлетики працює з дня заснування коледжу –  1966 року. Для занять «королеви спорту» на базі коледжу є прекрасний легкоатлетичний манеж, сектор для метань та легкоатлетичні доріжки стадіону.

За час плідної праці  відділення ,  25 тренерів стали Заслуженим тренерами України, які підготували 5 заслужених майстрів спорту, 64  майстрів спорту України міжнародного класу та 267 майстрів спорту.

На відділенні працювали такі відомі тренери як перша Олімпійська чемпіонка СРСР ЗМС – Пономарьова Н.А., ЗМС – Барахович Д.О, Заслужений працівник фізичної культури   Карпюк Ю.І.,   Заслужені тренери України    Бродський Ф., Грядунов В.Т., Дегтяр А.В., Зотов А.В., Клименко Т.О., Малахов Н.Д., Ревенко Ю.Ю.,   Шабленко В.С., Крот М.А., Якимчук А.О та багато інших.

Гордістю коледжу є призери Олімпійських ігор  – Валентина Козир ,  Микола Васильєв , Олександр Багач, Єлизавета Бризгіна, чемпіони світу – Жанна Пінтусевич , Іван Гешко , Олександр Клименко, чемпіони Європи – Сергій Соколов, Микола Разгонов , Людмила Судак, Сергій Соколов, Лариса Бережна, Олександр Клименко .

Сьогодні в коледжі займається 65 учнів з яких 4 спортсмени знаходяться в основному складі збірної команди України , 8 учнів є кандидатами до збірної команди України та 8 в резерві.

Найбільш відомі учні відділення , це багаторазові чемпіони України серед молоді та юнаків  Юлія Мороз, Юлія Дорош, Микола Нижник, Дмитро Байдалюк, Поліна Галкіна, Яна Качур, Катерина Сіряк, Сергій Шеченко, Іванна Аврамчук та багато інших.

З учнями відділення займаються15 тренерів з яких 7мають звання Заслужений тренер України, 4 тренерів спортивне звання МСМК та 2 тренери – Майстер спорту

На відділенні працюють:

Русс

Ігор Павлович

Майстер спорту України

Старший вчитель відділення з легкої атлетики

Освіта – Національний університет фізичної культури і спорту

Карандюк

Ксенія Євгенівна 

Майстер спорту України міжнародного класу

Вчитель з легкої атлетики

Освіта вища – Національний університет фізичного виховання і спорту України

Окрайченко

Костянтин Йосипович

Заслужений тренер України

Вчитель з легкої атлетики

Освіта вища, Київський державний інститут фізичної культури

Прокудін

Олександр Миколайович

Заслужений тренер України

Вчитель з легкої атлетики

Освіта вища, Київський державний інститут фізичної культури

Шурмельов

Сергій Олександрович

Відмінник освіти України

Вчитель з легкої атлетики

Освіта вища, Київський державний інститут фізичної культури

Макарчук

Олександр Анатолійович

Майстер спорту України

Вчитель з легкої атлетики

Освіта вища – Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Г.Сковороди

Голубцов

Анатолій Васильович

Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури

Вчитель з легкої атлетики

Освіта – Київський державний інститут фізичної культури

Гончаренко

Михайло Якович

Вчитель з легкої атлетики

Освіта – Київський державний інститут фізичної культури

Гурневич

Микола Васильович

Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури

Вчитель з легкої атлетики

Освіта – Київський державний інститут фізичної культури

Сухоносов

Сергій Іванович

Майстер спорту України

Вчитель з легкої атлетики

Освіта – Київський державний інститут фізичної культури

Лупу

Наталія Олексіївна

Майстер спорту міжнародного класу

Вчитель з легкої атлетики