Володарі звань МСУ, МСУМК та ЗМСУ

С П И С О К
спортсменів, яким присвоєно спортивне звання Майстра спорту України, Майстра спорту України міжнародного класу та Заслуженого майстра спорту

з 01.09.2020 по 01.09.2021 р. р.

№ п/пПрізвище та ім’я спортсменаВид спортуНомер, дата наказуПрізвище тренера
Заслужений майстер спорту України
1Варінська Діанагімнастика спортивна№ 188 від 22.01.2021Каюкова Ю.М
2Губарєва Єлізаветагімнастика спортивна№ 286 від 29.01.2021Каюкова Ю.М
3Мотак Анастасіягімнастика спортивна№ 188 від 22.01.2021Каюкова Ю.М
Майстер спорту України міжнародного класу
1Баєва Діанагімнастика художня№ 796 від 15.03.2021Дерюгіна І.І.
Майстри спорту України
1Шарапов Кирилоборотьба вільна№ 2818 від 28.12.2020Щербіна О.Я.
2Ковшун Денисборотьба гр.-рим.№1715 від 25.05.2021Сардарян А.М.
3Малінніков Максимвелоспорт№ 2792 від 18.12.2020Горкуша А.А.
4Батрона Даніелагімнастика спортивна№ 206   від 26.01.2021Лев Г.В., Першина О.М.
5Безтільна Русланагімнастика спортивна№ 206   від 26.01.2021Горбач З.І.
6Супрун Богдангімнастика спортивна№ 206   від 26.01.2021Курабцев Д.А.
7Ходаковський Нікітагімнастика спортивна№ 206   від 26.01.2021Курабцев Д.А.
8Антощенко Миколагімнастика спортивна№ 1052 від 02.04.2021Оверченко С.Ф.
9Баєва Діанагімнастика художня№ 207   від 26.01.2021Дерюгіна І.І.
10Красюк Нікольгімнастика художня№ 207   від 26.01.2021Дерюгіна І.І.

С П И С О К
спортсменів, яким присвоєно спортивне звання Майстра спорту України, Майстра спорту України міжнародного класу

з 01.09.2019 по 01.09.2020 р. р.

№п/пПрізвище та ім’я спортсменаВид спортуНомер, дата наказуПрізвище тренера
Майстер спорту України міжнародного класу
1Гумен Васильфехтування№ 266 від 17.06.2020Давидян Г.Д.
Майстри спорту України
1Гавричкін Миколаборотьба гр.-рим.№ 2542 від 12.11.2020Сардарян А.М.
2Гарбарук Катеринавеслування академічне№ 2345 від 28.10.2020Кроль І.
3Борисова Маріягімнастика спортивна№ 6122 від 17.12.2019Каюкова Ю.М.
4Касяненко Юліягімнастика спортивна№ 2736 від 03.12.2020Лев Г.В., Першина О.М.
5Стукаленко Ольгадзюдо№ 6122 від 17.12.2019Яценко С.М.
6Кравець Дмитролегка атлетика№ 205 від 10.06.2020Журавльов В.К.
7Савенок Єлізаветаплавання№ 529 від 09.07.2020Шамич В.М.
8Стрельцова Євгеніяплавання синхронне№ 2542 від 12.11.2020Вихорева О.Ю., Пилипчук І.Г.
9Бутко Маріяплавання синхронне№ 205 від 10.06.2020Вихорева О.Ю., Пилипчук І.Г.
10Рибкіна Олександраплавання синхронне№ 205 від 10.06.2020Вихорева О.Ю., Пилипчук І.Г.
11Герасименко Анастасіяплавання синхронне№ 205 від 10.06.2020Вихорева О.Ю., Пилипчук І.Г.
12Козаченко Вікторіяплавання синхронне№ 205 від 10.06.2020Вихорева О.Ю., Пилипчук І.Г.
13Яловченко Владиславаплавання синхронне№ 205 від 10.06.2020Вихорева О.Ю., Пилипчук І.Г.
14Третяк Назартеніс настільний№ 5539 від 04.11.2019Король В.І.
15Григорук Олександрфехтування№ 5718 від 18.11.2019Гурін Ю.С.

С П И С О К
спортсменів, яким присвоєно спортивне звання Майстра спорту України, Майстра спорту України міжнародного класу

з 01.09.2018 по 01.09.2019 р. р.

№ п/пПрізвище та ім’я спортсменаВид спортуНомер, дата наказуПрізвище тренера
Майстер спорту України міжнародного класу
1Бачинська Анастасіягімнастика спортивна№ 3734 від 23.07.2019Лев Г.В.
Майстри спорту України
1Соболь Богданбокс№ 242   від 18.01.2019Сурженко М.,Ткаченко Д.
2Дорохов Владиславбокс№ 242   від 18.01.2019Сурженко М.,Ткаченко Д.
3Хрипко Микитабокс№ 2667 від 27.05.2019Сурженко М.,Ткаченко Д.
4Куриленко Вадимборотьба вільна№ 2667 від 27.05.2019Семенюшко О..Захарків С.
5Батарон Єгорборотьба вільна№ 3254 від 25.06.2019Семенюшко О..Захарків С.
6Прус Ростиславборотьба вільна№ 3254 від 25.06.2019Семенюшко О..Захарків С.
7Кулакевич Віталійборотьба вільна№ 3254 від 25.06.2019Семенюшко О..Захарків С.
8Абрамов Владиславборотьба вільна№ 3254 від 25.06.2019Семенюшко О..Захарків С.
9Абрамов Микитаборотьба вільна№ 3254 від 25.06.2019Семенюшко О..Захарків С.
10Калюга Валеріявелоспорт№ 5372 від 25.10.2019Семенюшко О..Захарків С.
11Алтунін Дмитрогімнастика спортивна№ 5604 від 06.12.2018Курабцев Д.
12Корнийчук Єгоргімнастика спортивна№ 1945 від 18.04.2019Жовноватий В.
13Губарєва Єлизаветагімнастика спортивна№ 3686 від 19.07.2019Каюкова Ю.
14Фещенко Олеггімнастика спортивна№ 3686 від 19.07.2019Курабцев Д.
15Трубін Артургімнастика спортивна№ 3686 від 19.07.2019Курабцев Д.
16Довженко Тетянагімнастика художня№ 3938 від 01.08.2019Дерюгіна І.
17Височанська Маріягімнастика художня№ 3938 від 01.08.2019Дерюгіна І.
18Боднарчук Маріолагімнастика художня№ 3938 від 01.08.2019Дерюгіна І.
19Лисенко Юліанадзюдо№ 2600 від 22.05.2019Яценко С., Балаян К.
20Корнута Вікторіядзюдо№ 5026 від 04.10.2019Яценко С.
21Смаль Олексійплавання№ 4098 від 05.09.2018Макаренко В.
22Мазуренко Ярославплавання№ 1945 від 18.04.2019Гребер О.
23Тимощук Юрійплавання№ 1945 від 18.04.2019Гребер О.
24Наконечний Денисплавання№ 922   від 22.02.2019Голуб М.
25Корж Дмитроплавання№ 4201 від 19.08.2019Голуб М.
26Маринцева Маріяплавання синхронне№ 1945 від 18.04.2019Вихорева О.
27Конанчук Єлизаветастрільба кульова№ 242   від 18.01.2019Бойкова С.
28Кігітов Єгорстрільба кульова№ 366   від 24.01.2019Бойкова С.
29Мисливець Михайлофехтування№ 5604 від 06.12.2018Оболенський О.
30Домбровська Лідіяфехтування№ 1737 від 05.04.2019Оболенський О.
31Тахтабаєв Генріхфехтування№ 1163 від 06.03.2019Шаркіна Т.
32Лось Маріяспортивна акробатика№ 3516 від 10.07.2019Клименко Д.

С П И С О К

спортсменів, яким присвоєно спортивне звання Майстра спорту України, Майстра спорту України міжнародного класу

з 01.09.2017 по 01.09.2018 р. р.

№ п/пПрізвище та ім'я спортсменаВид спортуНомер, дата наказуПрізвище тренера
Майстер спорту України міжнародного класу
1Варінеька Діанагімнастика спортивна№5165 від 15.12.2017Каюкова Ю.М.
2Бихно Алінагімнастика художня№45911 від 01.11.2017Дерюгіна І.І., Дерюгіна А.М.
3Кобець Дар'ягімнастика художня№5031 ВІД 01.12,2017Дерюгіна І.І., Дерюгіна А.М.
4Возняк Анастасіягімнастика художня№5031 від 01-12.2017Дерюгіна І.І., Дерюгіна А.М.
5Ханіна Валеріягімнастика художня№5031 від 01.12.2017Дерюгіна І.І., Дерюгіна А.М.
6Юзьвяк Валеріягімнастика художня№5031 від 01.12.2017Дерюгіна І.І., Дерюгіна А.М.
Майстри спорту України
1Ричко Романборотьба вільна№394 від 24.01.2018Семенюшко О.І.
2Рубцова Сабріна гімнастика спортивна№1968 від 03.05.2018Никитенко А.,Чікова Е.
3Муржак Дар"я гімнастика спортивна№3027 від 02.07.2018Першина О., Лев Г.
4Мокляк Тетяна гімнастика спортивна№3027 від 02.07.2018Першина О., Лев Г.
5Бачинська Анастасія гімнастика спортивна№5237 від 28.12.2017Першина О., Лев Г.
6Чижсвська Анастасіядзюдо№1497 від 05.04.2018Халматов Ш.Ш.
7Птушка Маргаритадзюдо№1497 від 05.04.2018Халматов Ш.Ш.
8Вербецька Акілінадзюдо№3027 від 02.07.2018Халматов Ш.Ш.
9Снітко Владиславадзюдо№1497 від 05.04.2018Халматов Ш.Ш.
10Жуковська Анжеладзюдо№3027 від 02.07.2018Халматов Ш.Ш.
11Стрельчснко Христинадзюдо№3027 від 02.07.2018Халматов Ш.Ш.
12Зборошенко Діанадзюдо№554 від 05.02.2018Халматов Ш.Ш.
13Смаль Олексійплавання№4098 від 05.09.2018Голуб М.О.
14Власенко Денисплавання№3794 від 16.08.2018Гребер О.В.
15Яновська Вікторіястрибки у воду№703 від 15.02.2018Козубенко М.О.
16Гумен Васильфехтування№1558 від 11.04.2018Давидян ГД.