Список вихованців коледжу- чемпіонів, призерів та учасників Олімпіських Ігор у період 1992-2016 р.р.

№ п/пПрізвище, ім' яРік Роки навчанняВид спортуВид программиЗайняте місцеПримітка
1Лисенко Тетяна19751986 - 1990спортивна гімнастикакоманда1ОІ - 1992
багатоборство1ОІ - 1992
колода3ОІ - 1992
2Косяк Олег19751986 - 1992спортивна гімнастикакоманда3ОІ - 1996
3Світличний Олександр19721988 - 1990спортивна гімнастикабагатоборство9ОІ - 1996
команда2ОІ - 2000
багатоборство5ОІ - 2000
4Шаменко Володимир19721982 - 1984спортивна гімнастикакоманда3ОІ - 1996
5Кніжнік Оксана19771988 - 1996спортивна гімнастикабагатоборство5ОІ - 1996
6Перешкура Валерій19771990 - 1996спортивна гімнастикакоманда2ОІ - 2000
7Мезенцев Руслан 19811992 - 1998спортивна гімнастикакоманда2ОІ - 2000
8Зозуля Роман19791994 - 1997спортивна гімнастикакоманда2ОІ - 2000
багатоборство11ОІ - 2004
команда7ОІ - 2004
9Яроцька  Ірина19851996 - 2001спортивна гімнастикабагатоборство6ОІ - 2004
10Богоносюк Євген19821993 - 1999спортивна гімнастикабагатоборство7ОІ - 2004
11Козіч Аліна19902001 - 2008спортивна гімнастикабагатоборство4ОІ - 2004
особові11ОІ - 2004
вільні вправи8ОІ - 2004
колода11ОІ - 2008
12Щербатих Ольга19882000 - 2007спортивна гімнастикастрибок9ОІ - 2004
команда4ОІ - 2004
13Коваль Анастасія19922003 - 2008спортивна гімнастикабруси5ОІ - 2008
команда11ОІ - 2008
14Куксенков Микола19891999 - 2008спортивна гімнастикакоманда4ОІ - 2012
15Наконечеий Віталій19861992 - 2005спортивна гімнастикакоманда4ОІ - 2012
16Верняєв Олег19931999 - 2011спортивна гімнастикакоманда4ОІ - 2012
1ОІ - 2016
2ОІ - 2016
17Кононенко Наталія19912004 - 2010спортивна гімнастикакомандаучасницяОІ - 2012
18Тимошенко Олександра19721984 - 1985гімнастика художнябагатоборство1ОІ - 1992
19Скалдіна Оксана19721985 - 1990гімнастика художнябагатоборство3ОІ - 1992
20Безсонова Ганна19841999 - 2000гімнастика художнябагатоборство3ОІ - 2004
багатоборство3ОІ - 2008
21Годунко Наталія19841999 - 2000гімнастика художнябагатоборство7ОІ - 2008
22Дмитраш Олена19912006 - 2008гімнастика художнягрупові вправи8ОІ - 2008
23Максименко Аліна19912004 - 2008гімнастика художнягрупові вправи8ОІ - 2008
особиста першість6ОІ - 2012
24Передерій Віра19902006 - 2007гімнастика художнягрупові вправи8ОІ - 2008
25Петулько Оксана19902004 - 2007гімнастика художнягрупові вправи8ОІ - 2008
26Зубченко Віта19892004 - 2006гімнастика художнягрупові вправи8ОІ - 2008
27Слободян Юлія19922007- 2012гімнастика художнягрупові вправи8ОІ - 2008
28Мазур Вікторія19942006 - 2012гімнастика художнягрупові вправи5ОІ - 2012
29Гудим Валерія19952007 - 2009гімнастика художнягрупові вправи5ОІ - 2012
30Прокопова Світлана19932007 - 2011гімнастика художнягрупові вправи5ОІ - 2012
31Дмитраш Олена19912005 - 2010гімнастика художнягрупові вправи5ОІ - 2012
32Гомон Євгенія19952009 - 2012гімнастика художнягрупові вправи5ОІ - 2012
33Ленишин вікторія19912007 - 2008гімнастика художнягрупові вправи5ОІ - 2012
34Різатдінова Ганна19932008 - 2012гімнастика художняособиста першість10ОІ - 2012
3ОІ - 2016
35Гутцайт Вадим19711986 - 1989фехтуваннякоманда1ОІ - 1992
учасникОІ - 1996
учасникОІ - 2000
36Медведев Віталій19831998 - 2000фехтуванняшпага7ОІ - 2008
37Калюжний Володимир19721984 - 1990фехтуваннякомандаучасникОІ - 1996
командаучасникОІ - 2000
особові16ОІ - 2004
команда6ОІ - 2004
38Третяк Владислав19801992 - 1999фехтуванняособові3ОІ - 2004
команда6ОІ - 2004
39Ошаров Віталій19801994 - 1998фехтуваннякоманда5ОІ - 2004
40Лукашенко Володимир19801994 - 1999фехтуванняособові5ОІ - 2004
команда6ОІ - 2004
41Багач Олександр19661981 - 1984легка атлетикаядро3ОІ - 1996
42Клименко Олександр19701984 - 1987легка атлетикаядро8ОІ - 1992
ядро12ОІ - 1996
43Пінтусевич Жанна19721984 - 1990легка атлетика100 м.8ОІ - 1996
100 м.учасницяОІ - 2000
100 м.15ОІ - 2004
44Ваняікін Дмитро19661982 - 1984легка атлетика4 х 100резервОІ - 1996
45Поповіч Віталій19761989 - 1992легка атлетикас/х 50 км.учасникОІ - 1996
46Пуха Ірина19731987 - 1990легка атлетика100 м.21ОІ - 1996
100 м.учасницяОІ - 2000
47Сарафінюк Петро19661981 - 1985легка атлетикамарафон43ОІ - 1996
48Тиртишнік В'ячеслав19711985 - 1990легка атлетикастрибки вис.14ОІ - 1996
49Гешко Іван19781997 - 1999легка атлетика1500 м.учасникОІ - 2000
1500 м.5ОІ - 2004
1500 м.учасникОІ - 2008
50Демедюк Сергій19821999 - 2001легка атлетика110 з/бучасникОІ - 2004
110 з/бучасникОІ - 2008
51Рубанко Артем19741988 - 1992легка атлетикамолотучасникОІ - 2004
молотучасникОІ - 2008
молотучасникОІ - 2012
52Петлюк Тетяна19822000 - 2004легка атлетика800 м.учасницяОІ - 2004
4 х 400учасницяОІ - 2008
53Пигида Наталія19811995 - 2000легка атлетика4 х 40011ОІ - 2004
4 х 400,20010ОІ - 2008
54Карандюк Ксенія19862003 - 2005легка атлетика4 х 40010ОІ - 2008
55Саєнко Іванна19821999 - 2001легка атлетикамолотучасницяОІ - 2008
56Бризгіна Єлизавета19892003 - 2009легка атлетикаестафета 4х1003ОІ - 2012
57Лобанова Лілія19852001 - 2002легка атлетикабіг 800 м.учасницяОІ - 2012
58Лупу Наталія19872001 - 2007легка атлетикабіг 800 м.учасницяОІ - 2012
59Скрипак Ольга19902004 - 2010легка атлетикабіг 10000 м.20ОІ - 2012
60Тітімець Ганна19892003 - 2008легка атлетика400 м. з/бучасницяОІ - 2012
61Пигида Наталія19811995 - 2000легка атлетикаестафета 4х4004ОІ - 2012
62Князева Ганна19892004 - 2006легка атлетикапотр.стриб.4ОІ - 2012
63Шевченко Анжела19872007 - 2009легка атлетикабіг1500 м.учасницяОІ - 2012
64Ель-Шерифшериф Усман19892007 - 2008легка атлетикапотр.стриб.учасникОІ - 2012
65Баралей Юлія19902004 - 2010легка атлетикаестафета 4х400учасникОІ - 2012
66Гайворонська Ірина19831994 - 2000плавання синхроннедует11ОІ - 2004
67Гонтюк Роман19841997 - 1999дзюдо81 кг.2ОІ - 2004
3ОІ - 2008
68Адвена Сергій19842000 - 2003плавання200 в/с, 200 батучасникОІ - 2008
69Амшеннікова Ірина19861997 - 2004плавання100, 200 н/сучасницяОІ - 2008
70Димо Валерій19852001 - 2004плавання200 брасучасникОІ - 2008
100 брас23ОІ - 2012
71Ісаков Олександр19892005 - 2008плавання100,200 н/сучасникОІ - 2008
200 н/с30ОІ - 2012
72Лепський Вадим19852000 - 2004плавання200, 400 к/пучасникОІ - 2008
73Шемберев Максим19932005 - 2012плавання400 к/п15ОІ - 2012
74Главник Ірина19962009 - 2012плавання4х200 в/с15ОІ - 2012
75Лівер Марія19902004 - 2009плавання100 брас37ОІ - 2012
76Бондаренко Катерина19862000 - 2001теніс1/2 фіналуучасницяОІ - 2008
77Бондаренко Олена19841996 - 1999теніс1/2 фіналуучасницяОІ - 2008
78Дідух Олексадр19811996 - 2001теніс/нособиста першістьучасницяОІ - 2012
79Рисенко Сергій19811998 - 2000маунтенбайкКрос-кантріучасникОІ - 2008