Рейтинг спортсменів

Відокремленого структурного підрозділу

“Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного

Національного університету фізичного виховання і спорту України”

за 2019-2020 навчальний рік

по підсумкам виступів в офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

№ п/пПрізвище, ім'я спортсменаКлас, курсКількість очок
БОКС
1Баблюк Дмитро11100
2Хрипко НікітаІ к75
3Югай Ярослав1160
4Плісак Олексій1040
5Качур Володимир835
6Шаповал Тарас928
7Звада Артьом918
8Садовський Максим710
9Салей Ілля1010
10Погорєлов Артемій1010
11Вигівський Владислав1110
12Бондаренко Олександр1010
13Яковенко Давид103
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
1Абрамов МикитаІ к600
2Абрамов ВладиславІ к275
3Синицький Данило10100
4Кулакевич Віталій1190
5Прус Ростислав965
6Прус Ілля958
7Василенко АртемІ к20
8Шуба Дмитро918
9Шарапов Кирило1118
10Чулаков Микита1018
11Хариш Владислав718
12Стафійчук ОлександрІІ к18
13Нікітін Гавриїл1018
14Швидкий Вадим710
15Кадіра Олександр1010
16Батарон Ярослав810
17Ковальчук Дмитро108
18Ровінець Володимир107
19Легкий ОлександрІ к7
20Мамека ВіталійІІ к5
21Подолюк Назар85
22Мельник Олександр105
23Захарків НазарІ к5
24Пожогін Владислав94
25Литка Христина84
26Краля Іван84
27Краля Прокіп73
28Перерва Владислав92
29Ліманський Богдан112
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
1Ковшун Денис8103
2Максютенко ІванІ к50
3Гавричкін Микола1130
4Шкуратов Сергій1028
5Куліков Владислав1020
6Мелік-Казарян Ерік1120
7Спринюк Петро918
8Курак Юрій1012
9Рижий Дмитро910
10Куркчі Дмитро105
11Павленко Володимир114
12Харабет Дмитро94
ВЕЛОСПОРТ
1Калюга ВалеріяІІ к729
2Бондарчук ДмитроІ к537
3Малінніков МаксимІ к457
4Орлов АртурІІ к330
5Колісник Ростислав11226
6Юденко ВолодимирІ к195
7Сімон Семен10149
8Хомич Ілля11103
9Дутка Олександра10101
10Малінова Діана1198
11Кулініч Богдан1073
12Архіпцов Іван951
13Руднецький Віктор850
14Несененко Віктор840
15Рудий Дмитро1122
ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ
1Заволока ЮліяІ к438
2Гарбарук КатеринаІ к378
3Мамонтова ІринаІ к145
4Ликова АннаІ к135
5Беляєв ДаніельІ к132
6Хропот Ольга11101
7Ліберт Анна Марія1192
8Савенкова Вікторія1079
9Марчук АндрійІІ к75
10Перемей ВеронікаІ к70
11Бикова Ганна1166
12Яковішена Аміна719
13Красовська Дарина1016
14Кузьменко Таміла816
15Гладка Ліліана814
16Погребна Катерина914
17Саакян Надія89
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
1Бачинська Анастасія113790
2Мотак Анастасія9528
3Корж ОлександраІІк410
4Будяшкіна АнастасіяІ360
5Дикальчук Софія11277
8Гончар Вікторія8225
9Батрона Даніела8223
10Рубцова Сабріна11178
11Куліній Катерина10136
12Зубкова Анастасія6115
13Пономарьова Катя7103
14Безтільна Руслана798
15Муржак Даря1095
16Мельников Микита1087
17Борисова Марія983
18Рідецька Каріна778
19Паршина Анастасія1075
20Жгут Богдана763
21Петренко Іван1159
22Кошеленко Карина1058
23Александрова Анастасія658
24Дяченко Поліна650
25Мокляк Тетяна1050
26Морозова КатеринаІІк50
27Залуцький Дмитро648
28Юзифишин Анастасія748
29Юзифишин Юліан747
30Антощенко Микола939
31Фещенко Олег1135
32Вітвицький Максим1133
33Касяненко Юлія733
34Невочинська Каріна633
35Груньова Софія828
36Лиска Дар'я728
37Чефранова Марта625
38Любченко ОлександрІ23
39Губарева Єлізавета1018
40Геращенко Дмитро713
41Супрун Богдан107
42Гаврильченко Валентин66
43Ходаковський Нікіта105
44Бурлака Соломія63
45Ляпун Дмитро103
46Ємельянов Юрій82
47Сірош Нікіта82
48Яковенко Дмитро82
ДЗЮДО
1Чижевська Анастасія11235
2Корнута Вікторія1195
3Лисенко Юліана1193
4Птушка МаргаритаІ83
5Стукаленко Ольга1180
6Шинкаренко Інна1040
7Васильєв Віктор1120
8Кугук ОлександрІІ20
9Логойда ІринаІІ20
10Зайченко Олексій1118
11Легка Діана1018
12Шимко Яна918
13Гладський Станіслав1015
14Пихтін Ігор1110
15Чередніченко РоманІІ10
16Кононенко Руслана108
17Ленда Катерина98
18Лисенко Дмитро98
19Мамадов Карім108
20Гасанов Джиловхан115
21Оскаленко Денис115
22Попов Максим115
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
1Довгуша ІринаІІ к333
2Гонський ОлександрІІ к245
3Баранов ДенисІІ к181
4Болюк ДмитроІІ к175
5Кучеренко Веніамін11172
6Денисюк СвятославІІ к159
7Бабіцька МаргаритаІ к150
8Остапчук Лілія10150
9Оксенюк Тетяна11150
10Косів Валентина11145
11Щаслива Світлана11139
12Костенеко АннаІІ к125
13Сидоренко Тетяна11108
14Бондар Анжела11104
15Стороженко Наталія1097
16Щаслива Валентина1197
17Назаров ВладиславІІ к94
18Крутієнко Руслан1191
19Гордійчук Софія889
20Дмитровська Валерія1088
21Бурда РоманІІ к68
22Онуфрієва ГаннаІІ к67
23Авдеєв БогданІ к64
24Габєєв НікітаІ к64
25Бондарева Вікторія864
26Постоногова АннаІІ к53
27Науменко Поліна951
28Новіков ВалентинІІ к50
29Соломенник Вікторія1049
30Махно Михайло1048
31Солтан АндрійІІ к48
32Кітроцький Деніс1148
33Янчик ДмитроІ к43
34Чернишова Влада1040
35Курташ Софія1037
36Леляк Валерія930
37Шпиленко Данило1029
38Граб БогданІ к28
39Мартинчук ДіанаІ к26
40Бубенюк АнастасіяІІ к26
41Гаврилюк Мирослава816
42Реут Валерія1016
43Коваль Марія913
44Коломійчук БорисІ к13
45Петренко ДмитроІ к12
46Швидкий Данило1110
47Бесідовська Наталія108
48Карауш Костянтин107
49Пакулев Олексій97
50Бобровська Ірина95
51Григоренко Софія105
52Прокопенко Єлизавета94
53Юмаєв Дмитро103
54Григоренко Софія103
ПЛАВАННЯ
1Юзофенко ПолінаІІ470
2Мазуренко Ярослав10388
3Наконечний ДенисІ323
4Петров ДенисІІ213
5Пальоха Христина10209
6Смаль ОлексійІІ165
7Сагайдак СтепанІІ138
8Беспалько Дарина11128
9Савенок Єлізавета991
10Савченко Аліса786
11Бредіхіна Анастасія1145
12Мазур Олександр1038
13Корж Дмитро1021
14Коваль Маргарита1018
ПЛАВАННЯ СИННХРОННЕ
1Маринцева Марія9575
2Герасименко Анастасія9410
3Бутко Мария9390
4Рибкіна Олександра9390
5Герасименко Катерина9358
6Козаченко Вікторія10320
7Корж Даря11290
8Лобур Аліна7214
9Остапюк Марія7214
10Виноград Софія8165
11Сівак Анна9140
12Гончаренко Ніколь6115
13Зарецька Діана7114
14Онищенко Поліна784
15Яловченко Владислава1070
16Горецька Олександра640
17Єфіменко Поліна640
18Рейдер Аліса610
СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
1Кігітов ЄгорІІ295
2Олійник Костянтин11186
3Андреєв Нікіта1023
4Конончук Єлизавета1122
5Петришин Артем1021
ФЕХТУВАННЯ
1Гумен ВасильІ к1295
2Пнівчук БогданІ к220
3Лісовий Богдан11178
4Домбровська ЛідіяІ к170
5Кривонос МаріяІІ к166
6Закутній Станіслав9156
7Зирянова Ірина11153
8Григорук Олександр11143
9Семенов Єгор11143
10Твардовська Анна10140
11Михальова Марина11135
12Гумен Павло11131
13Яковенко Дарина11128
14Тахтабаєв ГенріхІ к125
15Колесніченко Юлія11123
16Блохіна Анастасія11117
17Мисливець МихайлоІІ к113
18Маркунін Ігор9106
19Білько Ілля10104
20Знахаренко Богдан1197
21Тімченко Юлія1192
22Славінська АльбінаІ к90
23Гаврилов ДмитроІ к83
24Максимова Майа1177
25Красновид Роман965
26Слов'як Василь1065
27Смірнова Анна1165
28Прокопов ОлексійІІ к61
29Діус Ілля1058
30Безкоровайний Даніл1054
31Литвиненко Олексій1153
32Епіфанов Федір1051
33Шингірій Юлія948
34Мецгер Іван1046
35Бондарев Даниїл1141
36Нечай Ольга840
37Семенов Олександр833
38Хвищук Надія931
39Шмідт Софія931
40Гордон Ілля1130
41Боброва Анастасія1127
42Курган Володимир1018
43Власюк Ярослав915
44Гросул Белла913
45Сенчик Дмитро810
46Абросімов Даніїл75
47Котеленець Діана105
48Лавренюк Даніїл65
49Боличева Аріна94
50Ільїна Анна74
51Павленко Марія74
52Злий Ярослав93
53Цибаєв Лев93
ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ
1Красюк Ніколь10625
2Цибуля Софія8500
3Щербакова Дар'я9500
4Тур Меланія9265
5Баєва Діана10154
6Панчук Олександра9150
ДОДАТКОВИЙ КОНТИНГЕНТ
1Третяк Назар10115
2Мельничук Максим1095
ХОКЕЙ З ШАЙБОЮ
1Нечепоренко Володимир1040
2Моруга Костянтин1040
3Курах Максим1120
4Владімірський Євген1120