Учениця ОФКІП стала найкращою дзюдоїсткою України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Дзюдо > Учениця ОФКІП стала найкращою дзюдоїсткою України
Знай наших! Учениця 11 класу Олімпійського фахового коледжу Анна Олійник-Корнійко стала найкращою дзюдоїсткою року України! Опитування проводила Федерація дзюдо, і досягнення нашої спортсменки в номінації “кадети” відзначили більше 3500 уболівальників.
Зазначимо, що 16-річна Анна цього року в новій для себе ваговій категорії до 70 кг виграла чемпіонат України, двічі перемогла на етапах Кубку Європи (U-18), стала срібною призеркою чемпіонату Європи (U-23) та на Юнацькому олімпійському фестивалі, і здобула бронзові медалі на чемпіонаті Європи серед кадетів і одному з етапів Кубку континенту.
Крім того, Анна посіла п’яте місце на чемпіонаті світу.
Студентка коледжу Інна Шинкаренко, яка цього року перемагала на чемпіонаті України та етапі Кубку Європи, в номінації “юніорки” в опитуванні вболівальників посіла третє місце.