Борці коледжу на турнірі “Олімпійські надії” здобули три нагороди

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Борці коледжу на турнірі “Олімпійські надії” здобули три нагороди
Всеукраїнський турнір на призи чемпіона Ігор-2020 Жана Беленюка «Олімпійські надії» вже з перших кроків свого існування отримав високий статус. Він став відбірним до чемпіонату світу в Іорданії, тож не дивно, що за місця в збірній приїхали боротися чи не всі найкращі молоді борці греко-римського стилю.
Вихованці Олімпійського фахового коледжу були представлені в більшості вагових категорій, а троє з них піднялися на п’єдестал на нагородження. Переможцем став Олександр Бударев (категорія 65 кг), Єгор Легкий (80 кг) і Микола Березняк (110 кг) здобули бронзові нагороди.