Гімнастки коледжу зібрали всі медалі на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Гімнастика спортивна > Гімнастки коледжу зібрали всі медалі на чемпіонаті України
45 років столичний Палац спорту не приймав чемпіонат України зі спортивної гімнастики. У суботу крига скресла, а першими приймали нагороди на головній спортивній арені країни учениці Олімпійського фахового коледжу. В багатоборстві весь п’єдестал зайняли наші представниці: чемпіонкою стала Діана Лобок, срібною призеркою Маріанна Кінюк, бронзовою – Поліня Дяченко.
В командних змаганнях дівчат переможницями в складі Києва стали Діана Лобок і Марина Прилуцька, третє місце посіли Анастасія Александрова і Юлія Касяненко.
В багатоборстві чоловіків бронзову нагороду здобув вихованець ОФКІП Микита Мельников.
В другий день змагань розігрувалися медалі в індивідуальних видах і знову парад перемог вели учениці Олімпійського фахового коледжу. Нашим дівчатам не було рівних в усіх видах. Бруса: 1. Єлизавета Губарєва, 2. Поліна Дяченко, 3. Діана Лобок. Опорний стрибок: 1. Поліна Дяченко, 2. Маріанна Кінюк. Вправи на колоді: 1. Діана Лобок, 2. Єлизавета Губарєва, 3. Маріанна Кінюк. Вільні вправи: 1. Діана Лобок, 2. Маріанна Кінюк, 3. Поліна Дяченко.
В змаганнях чоловіків чемпіоном країни у вправах на брусах став вихованець коледжу Микита Мельников, а на кільцях перемогу святкував Богдан Супрун.