olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Легкоатлети коледжу перевірили себе на дорослому рівні

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети коледжу перевірили себе на дорослому рівні

На чемпіонаті України з легкої атлетики, де брали участь в тому числі учасники Олімпіади в Парижі, потужно виступили учні, студенти й учорашні випускники Олімпійського фахового коледжу. Усі потрапили в призери в заліку молодіжної першості, а серед дорослих вихованці ОФКІП посіли такі результати: Данило Дубина став переможцем у стрибках у довжину, в естафеті 4Х4 метрів наш квартет у складі Христини Кузьменко, Тетяни Оксенюк, Анжеліки Бондар і Поліни Науменко здобув бронзову медаль, на дистанції 1500 метрів Бондар була другою, а Софія Гордійчук – четвертою. Наталія Бесідовська стала третьою в естафеті 4Х100 метрів, Ілля Саєвський метнув спис з четвертим результатом, Марина Оляднічук була сьомою на 400-метрівці з бар’єрами. Такі ж місця посіли Гордійчук на 5000 метрів, і Науменко на 800 метрів, а Олексій Яценко здобув «срібло» в метанні молота.