olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Легкоатлети коледжу відзначилися на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети коледжу відзначилися на чемпіонаті України

В Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших. В бігових дисциплінах маємо дві медалі. Чемпіонкою країни на 400-метрівці стала Іванна Олексюк. На цій же дистанції, але серед хлопців до 18 років, срібним призером став Данило Вигівський. Іванна також перемогла на дистанції 200 метрів, а Данило складі Житомирської області виграв естафету 100+200+300+400. Надія Коваль з особистим рекордом здобула срібну медаль на дистанції 3000 метрів. У метанні молота весь п’єдестал зайняли учні ОФКІП – Вадим Кліщевський, Ігор Саволайнен і Руслан Васканян, причому показали найкращі результати в межах пів метра. В штовханні ядра «золото» й «срібло» в активі, відповідно, Ангеліни Шепель і Анастасії Касьяненко. Ангеліна метала ще й диск, де показала другий результат. У юніорок у метанні молота друге й третє місця посіли Ілона Скоченко і Карина Урожай.