Легкоатлети коледжу виступили на чемпіонаті Балканських федерацій

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Новини колледжу > Легкоатлети коледжу виступили на чемпіонаті Балканських федерацій
На чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юнаків Олімпійський фаховий коледж був представлений чотирма спортсменами. З наших дебютантів на першості в словенському Мариборі найближче до медалі була метальниця молота Ілона Скоченко. Перед змаганнями вона з найкращим результатом за 65 метрів ходила в фаворитах, проте міжнародні змагання – це інше нервове напруження. Ілона закинула прилад на 59,97 метра й посіла четверте місце. У секторі метальників першість також виборювали Вадим Кліщевський і Карина Урожай. У них, відповідно, 5-е й 6-те місця.
Іванна Олексюк бігла 400 метрів, показала наближений до найкращого результат і фінішувала 5-ю.
Наступний міжнародний старт наших легкоатлетів – чемпіонат Європи в Словаччині, який розпочнеться вже 18 липня. До спортсменів, які змагалися в Словенії, приєднаються Ангеліна Шепель (штовхання ядра), Марина Оляднічук (400 м з/б) і Артур Ейсмонт (400 м).