olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Легкоатлети розіграли медалі чемпіонату України серед юніорів

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети розіграли медалі чемпіонату України серед юніорів

В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. На честь старту Ігор у Парижі урочисто підняли олімпійський прапор, а далі студенти й випускники ОФКІП пішли ставити рекорди й здобувати медалі. Переможцями змагань стали Станіслав Чирва і Ангеліна Шепель (ядро), Ілля Саєвський (спис), Станіслав Комов (десятиборство), Іванна Олексюк (400 м), Софія Гордійчук і Вікторія Бондарєва здобули перше й друге місця на дистанціях 1500 м і 3000 м, Валерій Сорока. Вадим Поповський і Владислав Карабеза були найспритнішими в естафеті 4Х100 м, Нікіта Ващук – у стрибках у висоту, а Карина Урожай та Ілона Скоченко метнули молот на срібну й бронзову нагороди.