olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Легкоатлети здобули півтора десятки нагород на чемпіонаті України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Легкоатлети здобули півтора десятки нагород на чемпіонаті України
У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат до 16 років. У змаганнях взяли участь 550 представників з усіх регіонів України, й учні ОФКІП не були гостями на цьому святі. До восьми медалей, здобутих першого дня, коли перед вели наші метальники молота
Вадим Кліщевський “(золото”), Ігор Саволайнен (“срібло”) і Руслан Васканян (“бронза”) у юніорів, Ілона Скоченко “(срібло”) і Карина Урожай (“бронза”) – у юніорок, бігуни на 400 метрів з бар’єрами Іванна Олексюк (“срібло”), Андріана Гирич (“бронза”) і Артур Ейсмонт (“срібло”), наші вихованці вибороли ще кілька нагород.
У штовханні ядра в боротьбі за перше місце Ангеліна Шепель випередила Анастасію Касьяненко. На 400-метрівці з бар’єрами «срібло» здобула Марина Оляднічук, а Данилові Полівку до нагороди на цій дистанції в юнаків не вистачило 0,35 секунди.
В естафеті (100+200+300+400) чемпіоном в складі Житомирської області став Артур Ейсмонт і команда наших дівчат з Кіровоградщини в складі Марини Оляднічук, Андріани Гирич, Ельвіри Безпалої і Валентини Бондаренко. Київ у складі Іванни Олексюк, Софії Івасишин, Анни Павленко й Аліки Кицанюк був на фініші четвертим.