Метальники завершили останній перед фіналом етап Кубку України

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Метальники завершили останній перед фіналом етап Кубку України
На олімпійській базі «Конча-Заспа» відбувся останній перед фіналом IV етап Кубку України з легкоатлетичних метань. На загальну перемогу претендують чимало учнів і студентів ОФКІП. Кілька спортсменів, щоправда, в сектори не вийшли – у них своя програма підготовки до чемпіонату світу в Перу. Ті ж, хто взяв участь у змаганнях, підтвердили свій високий клас.
В категорії U-18 метальники молота не знали рівних серед юніорів – перші три місця посіли Ігор Саволайнен, Руслан Васканян і Денис Ткачук, і юніорок – «золото» й «срібло» в активі Карини Урожай і Дарини Бугай. Серед молоді з великим відривом перемогла Валерія Дмитровська.
В штовханні ядра першість вибороли Анастасія Касьяненко (U-18) і Станіслав Чирва (U-20).
В метанні диска (U-18) за бронзовою медаллю піднявся Богдан Ценцеря.