olympiccollegeip@gmail.com (044) 513- 98-64

Плавці визначили найкращих на відкритій воді

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Плавання > Плавці визначили найкращих на відкритій воді
Івано-Франківськ став місцем проведення чемпіонату України з плавання на відкритій воді. Друге місце з виконанням нормативу майстра спорту України на 5-кілометровій дистанцій посів учень ОФКІП Ілля Худавський. На 7,5 км Ілля став бронзовим призером. Віра Аносова (7,5 км) посіла 5 місце, Анастасія Черниш (5 км) стала 8-ю.
Тренери Відділення плавання залишилися задоволеними й результатами, які показали Єгор Геращенко, Іван Раковський, Даніїл Гнатюк, Злата Яценко, Дарина Безцінна і Тихон Гресь.
Відзначилися й наші випускники. Кристина Панчішко, яка минулого року знялася з дистанції через повітряну тривогу й залишилася без олімпійської ліцензії, цього разу повернулася за першим місцем на 10 км і другим – на 5 км. Поліна Юзофенко здобула «срібло» на 10 км, а «бронзовий» фініш Олександра Мазура приніс йому ще й звання майстра спорту.