Учні коледжу виступили на чемпіонаті світу

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Легка атлетика > Учні коледжу виступили на чемпіонаті світу

Столиця Перу Ліма стала в кінці серпня центром чемпіонатів світу для найкращих юніорів. Олімпійський фаховий коледж на першості з легкої атлетики представляли представляли метальник списа Ілля Саєвський, штовхальники ядра Ангеліна Шепель і Станіслав Чирва.. Наша учениця була наймолодшою на змаганнях (U-20), але впевнено подолала кваліфікацію, а в фіналі показала результат 14,95 метра й посіла восьме місце.
Саєвський, в свою чергу, з результатом 71,73 метра посів 5 місце в світі, а Чирва не зумів подолати кваліфікацію.
Серед інших результатів українців відзначимо четверті місця Поліни Дзерожинської в метанні молота і Михайла Брудіна в метанні диска.