Велосипедисти здобувають нагороду на шосу і треку

Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного > Спорт > Велоспорт > Велосипедисти здобувають нагороду на шосу і треку

На відкритому треку у Києві відбувся чемпіонат України. В активі студентів ОФКІП – дві нагороди. Семен Сімон в командних перегонах на 4 км став срібним призером, а Ілля Пилипчук в командному спринті серед юніорів здобув бронзову нагороду.

Тим часом на перегонах в Італії Артур Амосов взяв участь у трьох гонках, де мав завдання працювати на команду, але, в той же час, постійно йти у відриви. Спочатку наш студент половину 83-кілометрової дистанції на автодромі GP Mugello смикав суперників, а у фінальному спринті був 12-м.

Наступного разу Артур їхав 107 км у Coppa Montoro, з яких він провів у відриві 67 км, і допоміг сокоманднику фінішувати серед лідерів. А згодом пощастило і йому. Він втік від суперників одразу після старту, проїхав в гордій самотності 97 км і лише на фінішній прямій його наздогнали і він здобув другий приз.