В Олімпійському фаховому коледжі взяв старт Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів та юніорок на честь Героїв оборони України. На відкритті змагань представники Федерації боксу України, Києва, Міністерства молоді та спорту, столичної райдержадміністрації, тренери, спортсмени, численні глядачі вшанували пам’ять загиблих на війні воїнів, зокрема й вихованців ОФКІП Єгора Кігітова, Федора Єпіфанова, Павла Петриченка.
Директор коледжу Олександр Москаленко подякував Збройним силам України за захист і розкрив плани з часом на цей турнір запрошувати не лише найкращих українських боксерів, а й провідних бійців з інших країн. Нинішні ж змагання знайшли своє місце в щільному календарі Федерації боксу України. Статус високий – спортсмени мають можливість виконати норматив кандидата у майстри спорту.
Перші сутички показали, що склад учасників дуже рівний. Учні ОФКІП Антон Ковальчук і Валерій Робу в стартових поєдинках здобули перемоги.
Учні ОФКІП уміють заряджати позитивом на цілий тиждень! На Кубку світу зі спортивної гімнастики з окремих видів багатоборства в хорватському Осієку Анна Лащевська показала найкращий результат на другому зі своїх коронних снарядів. Після «бронзи» на брусах у перший день змагань, наша 10-класниця здобула золоту нагороду у вправах на колоді!
6 квітня – День фізичної активності та Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру! До свята НОК України започаткував всеукраїнську акцію «Посади дерево – вирости мир!». Провідні спортсмени, серед яких і студенти Олімпійського фахового коледжу, на головній спортивній базі країни в Кончі-Заспі висадили алею ялинок і сосен. Тепер «свої» дерева там мають Валерія Леляк, Валерія Солошенко, Каріна Урожай, Валерія Дмитровська, Станіслав Чирва, Ілля Саєвський і Костянтин Лисак.
Вітаємо тренерів і спортсменів зі святом спорту!
Учні Відділення футболу здійснили подорож до Житомира. Партнер ОФКІП футбольний клуб «Полісся» запросив наших хлопців на півфінальний матч Кубку України з полтавською «Ворсклою». Хтось із них наживо дивився матч уперше в житті: спочатку ковідні обмеження, а потім війна позбавили вболівальників відвідувати стадіони більш ніж на три роки. Наразі певні обмеження скасували, глядачів на трибуни пускають в залежності від кількості облаштованих поруч укриттів, але навіть за не вщент заповненого стадіону «Полісся» влаштувало справжнє футбольне свято.
Розігрівали глядачів дівчата-«вовченята», з гучномовців лунали патріотичні пісні, а домашню атмосферу підкреслювала можливість взяти у футболістів автограф чи просто перекинутися кількома словами прямо перед матчем. Порожнім, на жаль, був сектор фан-клубу – хлопці на фронті…
Матч вийшов бойовим. «Полісся» більше володіло ініціативою, «Ворскла» гостро контратакувала й одного разу забила. «Вовки» мали відіграватися двічі, але на заваді стали стійка воріт і воротар гостей, котрий на останніх хвилинах відбив удар з пенальті. Ці два епізоди стали головними темами в обговоренні на зворотному шляху. Хотілося, щоб наші перемогли й потрапили в єврокубки. Втім, не пощастило сьогодні, прийде успіх завтра. Головне – працювати, й тоді буде нагода потрапити до клубу майстрів. Як це зробив вихованець ОФКІП півзахисник «Полісся» Іван Петряк, який є кандидатом до національної збірної України. Бо «ОФКІП-Полісся» – це не тільки назва співробітництва коледжу й клубу. Це – дороговказ для молодих футболістів: найкращі матимуть можливість потрапити з коледжу до клубу Прем’єр-ліги.
Рівно один рік минув з моменту, коли наш Олімпійський фаховий коледж і житомирське «Полісся» уклали угоду про довготривалу співпрацю. За цей час футбольний клуб вперше в історії здобув право виступати у Прем’єр-лізі, залучає до молодіжної команди випускників ОФКІП, а учні коледжу в Дитячо-юнацькій лізі виступають під новою назвою – «ОФКІП-Полісся», мають гарне екіпірування й, звісно, мріють з часом одягти футболки клубу вищої ліги.
На фото: директор ОФКІП Олександр Москаленко, президент «Полісся» Геннадій Буткевич, заступник директора коледжу Олег Орєхов, генеральний директор житомирського клубу Володимир Загурський.
До ОФКІП завітали гості з посольства Японії, котрі в рамках проєкту «Олімпік Дрімс» допомагають учням Відділення дзюдо вдосконалювати майстерність на тренувальних зборах з провідними спортсменами світу. Директор коледжу Олександр Москаленко, заступник директора Олег Орєхов, заслужені тренери України Карен Балаян і Олександра Старкова обговорили з почесними гостями напрямки подальшої співпраці, показали нашу інфраструктуру й домовились розвивати співробітництво.